logo_fcboshuisen

Bestuur

Voorzitter: Joop von Oven
tel: 06-22410696
email: jaoven@xs4all.nl

Secretaris: Astrid Dreef
tel: 0645146714
email: a.dreef@casema.nl

Algemene zaken: Koos Sierat
tel: 0626746669
email: ellysierat@hotmail.com

Technisch directeur: Frans Stouten
tel: 06-22471671
email: fransstouten@hotmail.com

Wedstrijdsecretariaat

Selectie: Richard Laterveer
Telefoonnr: 06-83943634
Email: laterveer.r@casema.nl


TC

Aad Neuteboom
Telefoonnr: 06-10886016


John vd Zijl
Telefoonnr: 06-25303774


Han Sjardijn
Telefoonnr: 06-22849900


Technische staf

Hoofdtrainer: Jasper de Muijnck
Telefoonnr: 06-51267855
Email: craf@live.nl


Assistent trainer: Ronald van Wattum
Telefoonnr: 06-40441479
Email: rvanwattum64@gmail.com


Keeperstrainer: Joop Koops
Telefoonnr: 06-46825460
Email: koops.joop@gmail.com


Trainer 2e team: Marcel van Ginkel
Telefoonnr: 06-14795426
Email: men.van.ginkel@gmail.com


Begeleiding

Vacature


Begeleider 2e team: John vd Zijl
Telefoonnr: 06-25303774


Medische Staf

Verzorger 1e team: Rob Laman
Telefoonnr: 071-5315983
Email: r.laman@leiden.nl


Verzorger 2e team: Claudia Lochmans
Telefoonnr: 06-51438819
Email: c.lochmans@rvdk.minvenj.nl


Fysiotherapeut: FMT Fysio
Telefoonnr: 071-5313200