FC Boshuizen

De official FC Boshuizen website

BESTUUR EN COMMISSIES

BESTUUR

Voorzitter: Joop von Oven
Tel: 06-22410696
Email: jaoven@xs4all.nl

Secretaris: Astrid Dreef
Tel: 06-45146714
Email: a.dreef@casema.nl

Algemene zaken: Koos Sierat
Tel: 06-26746669
Email: ellysierat@hotmail.com

Kantinezaken: Aad Vermont
Tel: 06-33777892
Email: a.vermont@casema.nl

Technisch directeur: Frans Stouten
Tel: 06-22471671
Email: fransstouten@hotmail.com


Wedstrijdsecretariaat

Selectie: Richard Laterveer
Tel: 06-83943634
Email: laterveer.r@casema.nl


TC

Aad Neuteboom:
Tel: 06-10886016

Frans Stouten:
Tel: 06-22471671

John v/d Zijl:
Tel: 06-25303774

Han Sjardijn:
Tel: 06-22849900


Technische staf

Hoofdtrainer: Jasper de Muijnck
Tel: 06 -51267855
Email: craf@live.nl

Assistent trainer: Ronald van Wattum
Tel: 06-40441479
Email: rvanwattum64@gmail.com

Keeperstrainer: Joop Koops
Tel: 06-46825460
Email: koops.joop@gmail.com

Trainer 2e team: Marcel van Ginkel
Tel: 06-14795426
Email: men.van.ginkel@gmail.com


Begeleiding

Begeleider 1e team: Richard Laterveer
Tel: 06-83943634

Begeleider 2e team: John v/d Zijl
Tel: 06-25303774


Medische staf

Verzorger 1e team: Rob Laman
Tel: 071-5315983
Email: r.laman@leiden.nl

Verzorger 2e team: Claudia Lochmans
Tel: 06-51438819
Email: c.lochmans@rvdk.minvenj.nl

Fysiotherapeut: FMT Fysio
Tel: 071-5313200

FC Boshuizen © 2018 Powered by: HonsbeekMedia.nl